Αυτό το λάθος το κάνουμε σχεδόν όλες στο μανικιούρ μας!
Τώρα πια ξέρεις!
![Αυτό το λάθος το κάνουμε σχεδόν όλες στο μανικιούρ μας!](https://img.bbmd.gr/img/1260/max/82/2016/12/07/1717858019254-218533921-image.jpg?t=7ZeaVPz0-Xw0EINXGPC1-A)
It’s manicure time! Τα βήματα είναι απλά, εύκολα και γνωστά: Για αρχή επιλέγεις την απόχρωση που θέλεις για τα νύχια σου, στη συνέχεια τα μουλιάζεις σε ζεστό-χλιαρό νερό, που βοηθά στο να μαλακώσει το δερμά και οι παρωνυχίδες , προκειμένου να αφαιρεθούν πιο εύκολα στη συνεχεία. Έπειτα, έρχεται η ώρα της λίμας και του buffer και η διαδικασία συνεχίζεται...
Διαβάστε περισσότερα στο Queen.gr
Σχετικές ειδήσεις
Trending
![Αμαζόνιος: Φυλή που δεν είχε έρθει ποτέ σε επαφή με τον πολιτισμό, βγαίνει από την περιοχή της](https://img.bbmd.gr/img/500/max/90/2024/07/17/bb609bdb-Mashco-Piro.jpg?t=MMvA-DUjB7KrHc6Yxr_RVQ)
Ροή Ειδήσεων
Δημοφιλή