Βόλος: Ώρες αγωνίας για έναν 49χρονο
Στη Μονάδα Εντατικής Θεραπείας του Νοσοκομείου Βόλου, με κρανιογκεφαλικές κακώσεις, νοσηλεύεται 49χρονος οδηγός, ο οποίος στις 5.00 περίπου το απόγευμα της Δευτέρας έχασε τον έλεγχο του Ι.Χ.Ε. αυτοκινήτου του, το οποίο εξετράπη και προσέκρουσε σε δέντρο, στη συμβολή των οδών Ζάχου και Δημάρχου Γεωργιάδου.
![Βόλος: Ώρες αγωνίας για έναν 49χρονο](https://img.bbmd.gr/img/1260/max/82/2013/08/20/9bbf6eb5ae8a1851f9df78fed54420ee.jpg?t=OYkQVm1wZIbe5d2DW1oyyg)
Σύμφωνα με το e-volos, άμεσα σήμανε συναγερμός σε ΕΚΑΒ, Τροχαία και Πυροσβεστική Υπηρεσία, άνδρες της οποίας απεγκλώβισαν τον 49χρονο, ο οποίος μεταφέρθηκε με ασθενοφόρο του ΕΚΑΒ στο Νοσοκομείο του Βόλου.
Προανάκριση για τα αίτια του ατυχήματος διενεργούν Αξιωματικοί του Τμήματος Τροχαίας της Αστυνομικής Διεύθυνσης Μαγνησίας.
Trending
Ροή Ειδήσεων
Δημοφιλή