Εκδήλωση για το νερό σήμερα στα Πεύκα Θεσσαλονίκης
Οι σύλλογοι Πεύκων ΟΙΚΟ-ΟΡΑΜΑ, ΑλλάΖΩ (σύλλογος φίλων ατόμων με αναπηρία), ΦΡΟΝΤΙΖΩ (φιλοζωικός σύλλογος) και η Ένωση Συλλόγων Γονέων Πεύκων με τη στήριξη του SOSTE το νερό, διοργανώνουν εκδήλωση ενημέρωσης για το δημοψήφισμα της 18ης Μαΐου 2014, για τη μη ιδιωτικοποίηση της ΕΥΑΘ.
![Εκδήλωση για το νερό σήμερα στα Πεύκα Θεσσαλονίκης](https://img.bbmd.gr/img/1260/max/82/2014/04/09/b8d64004b5c8fb4fb4ec7f4f93701243.jpg?t=RBMv9cbLtjLl7wFcjCkP5w)
Η εκδήλωση λαμβάνει χώρα σήμερα Τετάρτη στις 19:00 στο πρώην Δημαρχείο Πεύκων (οδός Ειρήνης 19).
Διαβάστε επίσης: Θεσσαλονίκη: Σε εξέλιξη το 21ο Φεστιβάλ Παιδείας στο Δήμο Παύλου Μελά
Trending
![Αμαζόνιος: Φυλή που δεν είχε έρθει ποτέ σε επαφή με τον πολιτισμό, βγαίνει από την περιοχή της](https://img.bbmd.gr/img/500/max/90/2024/07/17/bb609bdb-Mashco-Piro.jpg?t=MMvA-DUjB7KrHc6Yxr_RVQ)
Ροή Ειδήσεων
Δημοφιλή