Κρήτη:«Στείλε μας πίσω τον Γιώργο μας» - Θρήνος για τον 25χρονο
"Πάγωσαν" όλοι, συγγενείς, φίλοι και αγαπημένοι στην είδηση του θανάτου του 25χρονου, ο οποίος ανήμερα του Πάσχα έπεσε νεκρός από σφαίρα ενώ βρίσκονταν σε γλέντι στο χωριό Μυριοκέφαλα Ρεθύμνου.
![Κρήτη:«Στείλε μας πίσω τον Γιώργο μας» - Θρήνος για τον 25χρονο](https://img.bbmd.gr/img/1260/max/82/2014/04/20/0454d7cec0809eed33d1890feedc1d45.jpg?t=vnenp7ZCv-4dGhYfy3bZuA)
Σύμφωνα με το flashnews ο νεαρός ήταν παίκτης του Α.Ο Ασή Γωνιάς και μόλις τα κακά μαντάτα κυκλοφόρησαν, η ομάδα ανάρτησε στο Facebook, ένα σπαρακτικό μήνυμα.
Υπενθυμίζεται ότι ο 25χρονος Γιώργος, κατέληξε το απόγευμα, χτυπημένος από σφαίρα χωρίς ωστόσο να έχουν διευκρινιστεί τα αίτια που οδήγησαν στο μοιραίο γεγονός.
Διαβάστε επίσης:
Κρήτη:Το γλέντι κατέληξε σε τραγωδία- Ένας νεκρός και ένας τραυματίας
![Κρήτη:«Στείλε μας πίσω τον Γιώργο μας» - Θρήνος για τον 25χρονο](https://img.bbmd.gr/img/820/820/90/2014/04/20/e-iu32.jpg?t=UYzty9JBUl7hkq_lnZupRg)
0101
Κρήτη:«Στείλε μας πίσω τον Γιώργο μας» - Θρήνος για τον 25χρονο
Trending
Ροή Ειδήσεων
Δημοφιλή