Η Αννίτα Πάνια έκανε πρεμιέρα! Τα κλαρίνα και το «ευχαριστώ» στην Άννα Βίσση
Πρεμιέρα έκανε το μεσημέρι του Σαββάτου η Αννίτα Πάνια.
![Η Αννίτα Πάνια έκανε πρεμιέρα! Τα κλαρίνα και το «ευχαριστώ» στην Άννα Βίσση](https://img.bbmd.gr/img/1260/max/82/2019/09/14/1492019-54355-1.jpg?t=yRE3wQ6qlmEXcUDI8nU0GQ)
Η εκπομπή «Αννίτα Κοίτα» άνοιξε την πόρτα στο τηλεοπτικό κοινό.
Μια εκπομπή που καλεί τον κόσμος να μοιραστεί μαζί προσωπικές ιστορίες και ανησυχίες, αναζητώντας τη λύση... Στο «Αννίτα Κοίτα» πρωταγωνιστούν οι τηλεθεατές και οι αφηγήσεις τους, με πολλή διάδραση, εκπλήξεις και παιχνίδια με μεγάλα δώρα.
![](https://img.bbmd.gr/img/820/820/90/2019/09/14/1492019-54341.jpg?t=_ZZWTSNuHDlsdbODPpuRfw)
0102
Πρεμιέρα για την Αννίτα Πάνια
![](https://img.bbmd.gr/img/820/820/90/2019/09/14/1492019-54355.jpg?t=kG-WqkngQT5-IW8Nz8QU7w)
0202
Σε νέα τηλεοπτική στέγη
«Αννίτα Κοίτα, Αννίτα Σαββατοκυριακουίτα… Από μικρή η Αννίτα έπεσε στης τρέλας της μαρμίτα» τραγουδά η Άννα Βίσση σε μουσική και στίχους Νίκου Καρβέλα στο μουσικό σήμα των τίτλων.
Μια εκπομπή της οποίας τον τίτλο, όπως η ίδια η παρουσιάστρια είπε, εμπνεύστηκε Άννα Βίσση.
Trending
Ροή Ειδήσεων
Δημοφιλή