Διήμερο αυλαίας (20-21/9) για τους Γιαννιά - Χολίδη
Το ερχόμενο διήμερο Παρασκευή 20 και Σάββατο 21 Σπετεμβρίου είναι το εορταστικό φινάλε των εμφανίσεων του Γιώργου Γιαννιά, του Χρήστου Χολίδη και της Ελευθερίας Ελευθερίου στο Frangelico.
![Διήμερο αυλαίας (20-21/9) για τους Γιαννιά - Χολίδη](https://img.bbmd.gr/img/1260/max/82/2019/09/17/70384258_860655257668096_2166901272454627328_n.jpg?t=tQIl7biIKEMSXxnwWLmeDg)
Μετά από 5 μήνες , τριήμερων εμφανίσεων και απόλυτης επιτυχίας υποδέχονται το κοινό τους στο αγαπημένο στέκι της παραλιακής για δύο αξέχαστες βραδιές γεμάτες με τα τραγούδια - επιτυχίες τους!
Αξίζει να σημειωθεί πως για ακόμα μία χρονιά ο συγκεκριμενος χώρος κάνει την πιο μακρά σε διάρκεια και επιτυχία καλοκαιρινή σεζόν της νυχτερινής Αθήνας με την συνεργασία των Γιαννιά - Χολίδη να πρωταγωνιστεί!
Για δυο λοιπόν τελευταίες εμφανίσεις ο Γιώργος Γιαννιάς και ο Χρήστος Χολίδης στο Frangelico (20-21/9)!
Trending
Ροή Ειδήσεων
Δημοφιλή