Θα ανέβουν τα σκαλιά της εκκλησίας Παρθένης-Θάνου
Είναι και επίσημο: Αλέξανδρος Παρθένης και Κατερίνα Θάνου δένονται με τα αιώνια δεσμά του γάμου…
![Θα ανέβουν τα σκαλιά της εκκλησίας Παρθένης-Θάνου](https://img.bbmd.gr/img/1260/max/82/2012/01/11/6b105de611a6e30acfc0fc5e431596c6.jpg?t=DQIk3H35PpXA2Qj8qLxlKQ)
Μοντέλο και αθλήτρια, έχουν αποσυρθεί και οι δυο από τον επαγγελματικό τους στίβο, διατηρούσαν χαμηλό προφίλ στη σχέση τους οπότε η δημοσίευση της αγγελίας του γάμου τους στην εφημερίδα «Εστία» αιφνιδίασε!
Ιδού και η αγγελία: «Ο Αλέξανδρος Παρθένης, κάτοικος Γλυφάδας, γεννηθείς εις Αθήνας, του Γεωργίου και της Μαρίας-Σταματίνας, το γένος Βογιατζή και η Αικατερίνη Θάνου, κάτοικος Γλυφάδας, γεννηθείσα εις Αθήνας, του Λάμπρου και της Ουρανίας, το γένος Κιτσούλη, πρόκειται να έρθουν σε γάμο που θα γίνει στη Γλυφάδα Αττικής».
Trending
![Αμαζόνιος: Φυλή που δεν είχε έρθει ποτέ σε επαφή με τον πολιτισμό, βγαίνει από την περιοχή της](https://img.bbmd.gr/img/500/max/90/2024/07/17/bb609bdb-Mashco-Piro.jpg?t=MMvA-DUjB7KrHc6Yxr_RVQ)
Ροή Ειδήσεων
Δημοφιλή