Εμφανίστηκε με το κόκκινο μπικίνι της στη Σαντορίνη και ήρθε... καύσωνας!
Ελληνίδα ηθοποιός έκανε σε παραλία της Σαντορίνης την πιο... εντυπωσιακή της εμφάνιση!
![Εμφανίστηκε με το κόκκινο μπικίνι της στη Σαντορίνη και ήρθε... καύσωνας!](https://img.bbmd.gr/img/1260/max/82/2020/07/14/nikoletta-karra-2.jpg?t=DL-9tXoV5Adji6U007k0Iw)
Και αν δεν την αναγνωρίσατε να σας πούμε ότι πρόκειται για τη Νικολέτα Καρρά η οποία ολοκλήρωνοντας τις υποχρεώσεις της με το J2US καθώς δεν θα μπορούσε να λείπει από τον μεγάλο τελικό του προηγούμενου Σαββάτου, έφυγε για τις πρώτες της βουτιές.
![](https://gos.bbend.net/media/news/2020/07/14/644917/nikoletta-karra-5.jpg)
Πρώτος της σταθμός η πανέμορφη Σαντορίνη η οποία αυτόν τον καιρό ενδείκνυται για χαλαρές στιγμές δίπλα στη θάλασσα.
Ο φωτογραφικός φακός την απαθανάτισε στο Wet Stories στη Σαντορίνη, καλεσμένη του Νεκτάριου Σκαμνάκη και του Θάνου Παπαδημητρίου. Η ηθοποιός, χαλαρή, ήρεμη και φυσικά πανέμορφη έδειξε να απολαμβάνει τις πρώτες στιγμές των διακοπών της στο νησί του Ηφαιστείου.
Διαβάστε περισσότερα εδώ
Trending
Ροή Ειδήσεων
Δημοφιλή