Χριστίνα Παππά: Οι πλαστικές και η παρεξήγηση με την Σπυροπούλου
Η Χριστίνα Παππά μίλησε για τη σχέση με τον γιο της, τη παρεξήγηση με την Κωνσταντίνα Σπυροπούλου, τις πλαστικές αλλά αναφέρθηκε και στην tv!
![Χριστίνα Παππά: Οι πλαστικές και η παρεξήγηση με την Σπυροπούλου](https://img.bbmd.gr/img/1260/max/82/2020/12/03/pappachristina.jpg?t=wvBd3tMn_ojuSfrOtvg2pA)
Αρχικά η ηθοποιός ανέφερε για τον γιο της: «Με τον Δημήτρη τα πράγματα στη δουλειά είναι δύσκολα, όπως ήταν πάντα. Τσακωνόμαστε σαν τα κοκόρια. Τον αγαπάω, παιδί μου είναι, ο πρίγκιπάς μου και ως μαμά κάνω πάντα πίσω».
Στην ερώτηση αν σκέφτεται να κάνει ένα ακόμη παιδί, η Χριστίνα Παππά απάντησε: «Τώρα θα γίνω γιαγιά, παιδί θα κάνω;» και συμπλήρωσε: «Δεν είμαι σε καμιά σχέση. Και να ήθελα και δεν προλαβαίνω και δεν νομίζω να μπορεί κανείς να με ανεχτεί με την τρέλα που κουβαλάω».
![](https://img.bbmd.gr/img/900/max/82/2020/12/03/pappa.jpg?t=CO35Zzdjxi8eO1Dxcd2Q8A)
Για τις πλαστικές επεμβάσεις είπε: «Δεν μου αρέσει να αλλάξω τα χαρακτηριστικά μου. Όταν μεγαλώσω, ό,τι μου πει ο γιατρός μου θα το κάνω».
Όσο για την παρεξήγηση με την Κωνσταντίνα Σπυροπούλου ανέφερε: «Δεν έχει αλλάξει κάτι και δεν υπήρχε και ποτέ κάτι. Υπήρξαν κάποια νεύρα και κάποιος θυμός εκείνη τη στιγμή και τελείωσε. Πάει πέρασε κι αυτό».
![](https://img.bbmd.gr/img/900/max/82/2020/12/03/xristina-pappa1.jpg?t=yOnkFCMwsrn9c5lGbz2bJA)
Για την τηλεόραση, δήλωσε: «Βίωσα ανταγωνισμό και “κυκλωματάκια” στην καριέρα μου. Δεν θα παρακαλέσω κανέναν, όποιος θέλει, εδώ είμαι, ας με πάρει τηλέφωνο». Και συμπλήρωσε: «Όταν κάναμε το Dancing On Ice δεν πήγα για να κερδίσω, αλλά για να διασκεδάσω. Δεν ήξερα να βάλω το πόδι μου στον πάγο. Υπήρχαν 2-3 που με κοίταζαν περίεργα».
Όσο για τον έρωτα στη ζωή της, δήλωσε: «Στο άκουσμα να βρω τον έρωτα της ζωής μου, απαντώ “το θέμα είναι να πληρώσω την εφορία μου”».
Trending
![Συντάξεις χηρείας: 17 εκατ. ευρώ πρέπει να επιστρέψουν, χήρες/ χήροι αν δεν υπάρξει ρύθμιση](https://img.bbmd.gr/img/500/max/90/2024/07/13/7a51af43-xires.jpg?t=wSdaOW3zVkyXURWJRrIF4A)
![Αμαζόνιος: Φυλή που δεν είχε έρθει ποτέ σε επαφή με τον πολιτισμό, βγαίνει από την περιοχή της](https://img.bbmd.gr/img/500/max/90/2024/07/17/bb609bdb-Mashco-Piro.jpg?t=MMvA-DUjB7KrHc6Yxr_RVQ)