Κλέλια Ανδριολάτου: Η φωτογραφία της πρωταγωνίστριας του Maestro
Η Κλέλια Ανδριολάτου αυτή την περίοδο προετοιμάζεται για τα γυρίσματα του δεύτερου κύκλου της σειράς Maestro.
![Κλέλια Ανδριολάτου: Η φωτογραφία της πρωταγωνίστριας του Maestro](https://img.bbmd.gr/img/1260/max/82/2023/01/06/klelia-andriolatou.jpg?t=Ox1AXOkosz2DsX1KvotxXw)
Η Κλέλια Ανδριολάτου καλωσόρισε το 2023 με μια τόπλες φωτογραφία που ανέβασε στα social media. Η πρωταγωνίστρια της σειράς Maestro, Κλέλια Ανδριολάτου, πόζαρε με την πλάτη στον φακό και έγραψε: «2022 changes to 2023».
Η Κλέλια Ανδριολάτου αυτή την περίοδο προετοιμάζεται για τα γυρίσματα του δεύτερου κύκλου της σειράς Maestro. Για τη συνεργασία της με τον Χριστόφορο Παπακαλιάτη είχε αναφέρει: «Από την στιγμή που τέλειωσα την σχολή, όλα έγιναν πολύ γρήγορα, αλλά το κυνήγησα, πήγα σε ό,τι οντισιόν υπήρχε. Όταν χτύπησε το τηλέφωνο και ήταν ο Χριστόφορος Παπακαλιάτης περίμενα αυτή την εξέλιξη, πάντα έκανε δουλειές που είχανε εγγύηση στην ποιότητα».
Trending
![Κρήτη: Οι παππούδες απαντούν στις viral γιαγιάδες με μπροστάρη τον… Μαμαλάκη – Δείτε βίντεο](https://img.bbmd.gr/img/500/max/90/2024/07/17/a057f140-mamalakis.jpg?t=otcUaoK-FHEaoUYt6lu_QA)