Το μεγάλο comeback: Ο Γιώργος Καπουτζίδης είναι και πάλι εδώ…
Μπορεί να φάνταζε εξαιρετικά δύσκολο να συμβεί, όμως να που το κατάφερε κι αυτό
![Το μεγάλο comeback: Ο Γιώργος Καπουτζίδης είναι και πάλι εδώ…](https://img.bbmd.gr/img/1260/max/82/2023/01/08/Kapoutzidis.jpg?t=SWBaDwUG9hD--gfw18eyFQ)
Ευχάριστα είναι τα νέα για τους θαυμαστές της δουλειάς του Γιώργου Καπουτζίδη, καθώς βέβαιη θεωρείται πλέον η επιστροφή της σειράς «Σέρρες» στη μικρή οθόνη, μέσα από την πλατφόρμα του ANT1+ και έπειτα από τη συχνότητα του ΑΝΤ1.
Διαβάστε περισσότερα μ’ ένα κλικ εδώ.
Trending
Ροή Ειδήσεων
Δημοφιλή