Νίκος Μουτσινάς: «Καρφιά» σε Μπιμπίλα και Καινούργιου – «Δεν ντρέπεστε λίγο;»
Ο Σπύρος Μπιμπίλας πιάστηκε.. εξ απήνης από την Κατερίνα Καινούργιου και συζήτησαν έντονα στον αέρα της εκπομπής της - Ο Νίκος Μουτσινάς σχολίασε το περιστατικό.
![Νίκος Μουτσινάς: «Καρφιά» σε Μπιμπίλα και Καινούργιου – «Δεν ντρέπεστε λίγο;»](https://img.bbmd.gr/img/1260/max/82/2023/02/10/moutsinas.jpg?t=9mpu5_qSZUBK5sZCNa-7vA)
Ο Νίκος Μουτσινάς ο μεσημέρι της Παρασκευής μέσα από την εκπομπή του σχολίασε την ένταση που προκλήθηκε μια μέρα νωρίτερα στον αέρα της εκπομπής της Κατερίνας Καινούργιου.
«Ρε παιδιά, να σας πω κάτι; Τώρα χίλια συγγνώμη ζητάω, χίλια συγνώμη και το εννοώ. Τι παλιά τηλεόραση είναι αυτή ρε φίλε; Ειλικρινά! Μα και αυτός… Σπύρο, μη δίνεις την διεύθυνση σου. Βλέπεις, περιμένουν από κάτω», είπε, αρχικά, ο Νίκος Μουτσινάς αμέσως μετά την προβολή του σχετικού αποσπάσματος.
«Είχαν μιλήσει στα τηλέφωνα και ο Σπύρος τους είχε πει ότι δεν θα βγει γιατί είχε κλείσει στο Happy Day. Παρ’ όλα αυτά, το ήξεραν ότι δεν θέλει να μιλήσει και πήγαν; Δεν ντρέπεστε λίγο! Άμα λιώνετε έτσι τα παπούτσια δεν φταίει παιδιά το επάγγελμα! Φταίει που πηγαίνετε χωρίς λόγο κάτω από τα σπίτια του κόσμου», συμπλήρωσε.
«Και μετά η Κατερίνα παρεξηγήθηκε. Άλλη μια φορά δεν του το έχει κάνει αυτό; Σαν να τα ‘χουν! Και ο Σπύρος θέλει να πει ναι σε όλους, ο καημένος, αλλά δεν λέμε ναι σε όλους Σπύρο μου», κατέληξε, με χιούμορ, ο Νίκος Μουτσινάς στην ψυχαγωγική του εκπομπή στον ΣΚΑΙ.
Σχετικές ειδήσεις
Νίκος Μουτσινάς: «Γιατί να πάρω τηλέφωνο τον Γρηγόρη Αρναούτογλου; Δεν κάναμε ποτέ παρέα»
Νίκος Μουτσινάς: Aπαντά στις φήμες για το τηλεοπτικό του μέλλον
Νίκος Μουτσινάς: Απάντησε στον Ανδρέα Μικρούτσικο – «Δεν κάνω συνεντεύξεις, κάνω κουβέντα»
Trending
![Αμαζόνιος: Φυλή που δεν είχε έρθει ποτέ σε επαφή με τον πολιτισμό, βγαίνει από την περιοχή της](https://img.bbmd.gr/img/500/max/90/2024/07/17/bb609bdb-Mashco-Piro.jpg?t=MMvA-DUjB7KrHc6Yxr_RVQ)
![Χάος σε αεροδρόμια και σταθμούς: Το μπλακ άουτ στη Microsoft προκαλεί ταλαιπωρία και ερωτήματα](https://img.bbmd.gr/img/500/max/90/2024/07/19/3aa27a7b-1721378169560-547223190-airport.jpg?t=APAq_Qh0JPs3yd0hpQIedA)