Μουτσινάς σε Σεφερλή: «Καλώς ήρθες Μάρκο, σου αφήνω την ομάδα μου, είναι στην... διαθήκη μου»
Ο Νίκος Μουτσινάς αποχαιρετά τον ΣΚΑΙ και... υποδέχεται τον Μάρκο Σεφερλή.
![Μουτσινάς σε Σεφερλή: «Καλώς ήρθες Μάρκο, σου αφήνω την ομάδα μου, είναι στην... διαθήκη μου»](https://img.bbmd.gr/img/1260/max/82/2023/03/16/moutsinas.jpg?t=OmwofMfxKrdcM4z96bsVKg)
Στην έλευση του Μάρκου Σεφερλή στον ΣΚΑΪ, αναφέρθηκε μέσα από την εκπομπή του, «Καλό Μεσημεράκι» ο Νίκος Μουτσινάς.
Ο παρουσιαστής καλωσόρισε τον ηθοποιό κάνοντάς του μια γενναιόδωρη... προσφορά με χιουμοριστική διάθεση αφού ο ίδιος δεν θα συνεχίσει την εκπομπή και την επόμενη σεζόν.
«Καλώς όρισες Μάρκο! Ήρθε ο Μάρκος παιδιά, επιτέλους! Μάρκο, παρακαταθήκη τα παιδιά, είναι στη... διαθήκη μου, είναι δικά σου. Όλη η ομάδα για τον Μάρκο. Η Αγγελική έχει δουλέψει και παλαιότερα μαζί του και τον αγαπάει. Έρχεται!», είπε αρχικά ο Νίκος Μουτσινάς.
Και πρόσθεσε: «Εγώ δεν ξέρω τι θα κάνει. Λένε για δύο πράγματα, ένα τηλεπαιχνίδι κι ένα βραδινό. Καλή επιτυχία και καλώς όρισες, Μάρκο!», δήλωσε ο Νίκος Μουτσινάς.
Trending
![Αμαζόνιος: Φυλή που δεν είχε έρθει ποτέ σε επαφή με τον πολιτισμό, βγαίνει από την περιοχή της](https://img.bbmd.gr/img/500/max/90/2024/07/17/bb609bdb-Mashco-Piro.jpg?t=MMvA-DUjB7KrHc6Yxr_RVQ)
![Χάος σε αεροδρόμια και σταθμούς: Το μπλακ άουτ στη Microsoft προκαλεί ταλαιπωρία και ερωτήματα](https://img.bbmd.gr/img/500/max/90/2024/07/19/3aa27a7b-1721378169560-547223190-airport.jpg?t=APAq_Qh0JPs3yd0hpQIedA)