Δημήτρης Σχοινάς: Ανέβηκε στη σκηνή του J2US και η Καίτη Γαρμπή «έλιωσε»
Την ώρα που ο Δημήτρης Σχοινάς ήταν στη σκηνή, ο φακός εντόπισε την Καίτη Γαρμπή - που βρίσκεται στην κριτική επιτροπή του J2US - να φωτογραφίζει και να τραβά βίντεο με τον γιο της
![Δημήτρης Σχοινάς: Ανέβηκε στη σκηνή του J2US και η Καίτη Γαρμπή «έλιωσε»](https://img.bbmd.gr/img/1260/max/82/2023/05/28/garmpi-sxoinas.jpg?t=F6HQ7O-yMZJIdye7KX62FQ)
Ο Δημήτρης Σχοινάς ακολουθεί τα χνάρια της οικογένειάς του και έχει ήδη αρχίσει να κάνει τα πρώτα του βήματα στον χώρο της μουσικής βιομηχανίας. Ο γιος της Καίτης Γαρμπή και του Διονύση Σχοινά ανέβηκε στην σκηνή του «Just the 2 of us» και ξεσήκωσε κοινό και τηλεθεατές με τα τραγούδια του.
Την ώρα που ο Δημήτρης Σχοινάς ήταν στη σκηνή, ο φακός εντόπισε την Καίτη Γαρμπή - που βρίσκεται στην κριτική επιτροπή του σόου - να φωτογραφίζει και να τραβά βίντεο με τον γιο της, καμαρώνοντας εμφανώς για εκείνον.
Οι χρήστες των social media σχολίασαν πως ο νεαρός Δημήτρης μοιάζει πάρα πολύ με τον πατέρα του στα νιάτα του ενώ ο ίδιος ανέφερε αργότερα πως μουσικά βρίσκεται πιο κοντά στα βήματα του Διονύση Σχοινά από ό,τι στα λαϊκά μονοπάτια που ακολουθεί η μητέρα του.
Ο Δημήτρης Σχοινάς ξεσήκωσε το κοινό με τα τραγούδια του.
Trending
![Αμαζόνιος: Φυλή που δεν είχε έρθει ποτέ σε επαφή με τον πολιτισμό, βγαίνει από την περιοχή της](https://img.bbmd.gr/img/500/max/90/2024/07/17/bb609bdb-Mashco-Piro.jpg?t=MMvA-DUjB7KrHc6Yxr_RVQ)
![Συντάξεις χηρείας: 17 εκατ. ευρώ πρέπει να επιστρέψουν, χήρες/ χήροι αν δεν υπάρξει ρύθμιση](https://img.bbmd.gr/img/500/max/90/2024/07/13/7a51af43-xires.jpg?t=wSdaOW3zVkyXURWJRrIF4A)