Ειρήνη Στεριανού: «Δεν μπορώ να συγκριθώ με την Κάτια Ταραμπάνκο»
Το μοντέλο αναφέρθηκε στην ενασχόλησή της με την υποκριτική
![Ειρήνη Στεριανού: «Δεν μπορώ να συγκριθώ με την Κάτια Ταραμπάνκο»](https://img.bbmd.gr/img/1260/max/82/2024/07/10/8c85f833-1720627605858-158447100-image1.jpg?t=QajttBX5FPTR6OMshQU-7A)
Η Ειρήνη Στεργιανού μίλησε στην κάμερα της εκπομπής «Summer’s Cool» για την παρουσίαση του Προολυμπιακού Τουρνουά και την Κάτια Ταραμπάνκο.
Πιο συγκεκριμένα, το μοντέλο είπε αρχικά: «Είχα την τιμή να παρουσιάσω το προολυμπιακό τουρνουά στο ΣΕΦ, κέρδισε η Ελλάδα μας, πάμε Παρίσι… Όλοι δακρύσαμε εκείνη την ώρα από συγκίνηση, ήταν πάρα πολύ ωραία».
Στη συνέχεια, η Ειρήνη Στεργιανού αναφέρθηκε στην ενασχόλησή της με την υποκριτική: «Τώρα μου αρέσει πάρα πολύ η υποκριτική, το κάνω τρία χρόνια σερί. Δεν νομίζω να με αντέγραψε η Κάτια Ταραμπάνκο, πάμε και στην ίδια σχολή [σ.σ. υποκριτικής] τώρα. Δεν μπορώ να συγκριθώ μαζί της, είναι πολύ καλή και η Κάτια».
Υπενθυμίζεται ότι η Ειρήνη Στεριανού είχε συμμετάσχει στον πρώτο κύκλο του, ενώ η Κάτια Ταραμπάνκο ήταν νικήτρια στον δεύτερο κύκλο του διαγωνισμού.