Ο Γαρδέλης τραγουδάει «Come with me για να την βρεις» 30 χρόνια μετά
Καλεσμένος στην εκπομπή Πρωινό mou ήταν σήμερα ο Σταμάτης Γαρδέλης.
![Ο Γαρδέλης τραγουδάει «Come with me για να την βρεις» 30 χρόνια μετά](https://img.bbmd.gr/img/1260/max/82/2013/02/21/eb146ac2cd5162217ff1d0d1fd714fdb.jpg?t=8KH8mhltGJ6-OtC4FWpDKQ)
Ο ηθοποιός μετά τη συνέντευξη τραγούδησε. Μεταξύ άλλων είπε και το "Come with me για να την βρεις" το οποίο είχε πρωτοτραγουδήσει στην ελληνική ταινία «Έλα να αγαπηθούμε darling» το 1983 με τους Στάθη Ψάλτη, Καίτη Φίνου, Παύλο Ευαγγελόπουλο κ.α.
Δείτε το βίντεο
Trending
![Καύσωνας: Αυτό είναι το κόλπο για να μετατρέψεις τον ανεμιστήρα σε κλιματιστικό με ένα μπουκάλι](https://img.bbmd.gr/img/500/max/90/2024/07/17/anemistiras.jpg?t=yNuw7z0Tebje-ToscbPzXQ)
![Αμαζόνιος: Φυλή που δεν είχε έρθει ποτέ σε επαφή με τον πολιτισμό, βγαίνει από την περιοχή της](https://img.bbmd.gr/img/500/max/90/2024/07/17/bb609bdb-Mashco-Piro.jpg?t=MMvA-DUjB7KrHc6Yxr_RVQ)
Ροή Ειδήσεων
Δημοφιλή