Οι πρώτες φωτογραφίες: Τρυφερό τετ α τετ Γκέντσογλου - Ηλιάδη!
Στη Μύκονο βρέθηκαν ο Σάββας Γκέντσογλου και η Αγγελική Ηλιάδη. Τα φλας άστραψαν έπειτα από την έντονη φημολογία που τους θέλει να βρίσκονται μαζί τον τελευταίο καιρό.
![Οι πρώτες φωτογραφίες: Τρυφερό τετ α τετ Γκέντσογλου - Ηλιάδη!](https://img.bbmd.gr/img/1260/max/82/2013/06/09/05085b32d65aaa1e0fe5afcdb2365895.jpg?t=NwzNv7brnk_4tnh6GpMKjw)
Η Αγγελική έφτασε στο νησί των ανέμων την Τετάρτη και αμέσως πήγε στα Ματογιάννια. Εκεί την περίμενε η Νεσχάν Μουλαζίμ με την οποία αφού έκαναν μια βόλτα στα μαγαζιά της Χώρας, κατέληξαν στο εστιατόριο «Κουρσάρος» όπου τους περίμεναν ο ποδοσφαιριστής και το έτερον ήμισυ της Νεσχάν , ο ποδοσφαιριστής Γιάννης Σιδεράκης.
Η τετράδα παρήγγειλε πιάτα με θαλασσινά και ήπιαν λευκό κρασί, όπως αναφέρει δημοσίευμα εφημερίδας. Δεν παρέλειψαν να παραγγείλουν και επιδόρπιο αν και όλοι τους προσέχουν την διατροφή τους.
Όταν όμως η τραγουδίστρια αντιλήφθηκε το φωτογράφο, πήρε τον σύντροφό της και αποχωρήσαν από διαφορετικές εξόδους....
![Οι πρώτες φωτογραφίες: Τρυφερό τετ α τετ Γκέντσογλου - Ηλιάδη!](https://img.bbmd.gr/img/820/820/90/2013/06/09/090613090933_3342.jpg?t=IDv0eTnt8JSEJQdx3GT8lw)
![Οι πρώτες φωτογραφίες: Τρυφερό τετ α τετ Γκέντσογλου - Ηλιάδη!](https://img.bbmd.gr/img/820/820/90/2013/06/09/090613090939_9520.jpg?t=X8ZLdGyA98dmpxtYXqE0rw)
Trending
![Αμαζόνιος: Φυλή που δεν είχε έρθει ποτέ σε επαφή με τον πολιτισμό, βγαίνει από την περιοχή της](https://img.bbmd.gr/img/500/max/90/2024/07/17/bb609bdb-Mashco-Piro.jpg?t=MMvA-DUjB7KrHc6Yxr_RVQ)
![Καύσωνας: Αυτό είναι το κόλπο για να μετατρέψεις τον ανεμιστήρα σε κλιματιστικό με ένα μπουκάλι](https://img.bbmd.gr/img/500/max/90/2024/07/17/anemistiras.jpg?t=yNuw7z0Tebje-ToscbPzXQ)