Η απιστία απόψε στην «Μάχη των Φύλων»
Η «Μάχη των Φύλων» ασχολείται με την απιστία. Γιατί απιστούμε; Ποιος απιστεί πιο πολύ, οι άντρες ή οι γυναίκες; Ποια είναι η καλύτερη δικαιολογία;
![Η απιστία απόψε στην «Μάχη των Φύλων»](https://img.bbmd.gr/img/1260/max/82/2013/12/16/3282995f8a07f36504be7437f815fbbf.jpg?t=k_cXU1CJzQP_ItEf7PPJWg)
Το λες ή δεν το λες; Αυτά και άλλα ερωτήματα έρχονται να απαντήσουν ο Ευθύμης Ζησάκης και η Αθηναίς Νέγκα καταθέτοντας μας τις απόψεις τους αλλά και τις «άτυχες» εμπειρίες τους. Η ομάδα της Μάχης, μας κλείνει το μάτι και μέσα από ανατρεπτικά σκετς δείχνει τη χιουμοριστική πλευρά στο κεφάλαιο απιστία. Τι να πεις αν σε πιάσουν στα πράσα; Πώς θα ήταν αν σύζυγος και ερωμένη πιάνανε κουβεντούλα; Πώς θα αντιδρούσε ο Τσακ Νόρις αν η γυναίκα του πήγαινε με άλλον; Ποιος πραγματικά κατέκτησε τη Σκάρλετ ο Χάρα και τι δουλειά έχει μια κατσίκα στα γυρίσματα της «Μάχης των Φύλων»; «Όσα παίρνει ο άνεμος» τα φέρνει και τα προσγειώνει στις οθόνες μας την ερχόμενη Δευτέρα στον Alpha.
Μπροστά σε ένα ζωντανό κοινό, δράση αναλαμβάνει ο Γιώργος Χατζηπαύλου και μαζί του οι Εύη Δόβελου, Έφη Καραγιάννη, Κατερίνα Τσάβαλου, Ερμόλαος Ματθαίου και Ζήσης Ρούμπος.
Σενάριο: Χριστίνα Μητροπούλου, Γιώργος Χατζηπαύλου, Γιώργος Β. Φειδάς
Σκηνοθεσία: Θανάσης Νάσκαρης
ΑΠΟΨΕ 16 Δεκεμβρίου, στις 22:30 ALPHA
Trending
![Αμαζόνιος: Φυλή που δεν είχε έρθει ποτέ σε επαφή με τον πολιτισμό, βγαίνει από την περιοχή της](https://img.bbmd.gr/img/500/max/90/2024/07/17/bb609bdb-Mashco-Piro.jpg?t=MMvA-DUjB7KrHc6Yxr_RVQ)