Ζέτα ή Δούκισσα; Ποιόν τελικό Dancing είδαν περισσότεροι τηλεθεατές;
Υψηλή τηλεθέαση συγκέντρωσε χθες ο τελικός του Dancing with the stars 4 στον ΑΝΤ1 μένοντας όμως αρκετά πίσω σε σχέση με τον περσινό τελικό
![Ζέτα ή Δούκισσα; Ποιόν τελικό Dancing είδαν περισσότεροι τηλεθεατές;](https://img.bbmd.gr/img/1260/max/82/2014/02/03/a5bcdfe2f2a244d5a07e28fb57dfc234.jpg?t=gO1D1FpbXA7hfDbUWxdM0Q)
Συγκεκριμένα, το 44,1% των τηλεθεατών στο γενικό σύνολο είδαν τον τελικό ανάμεσα στην Κατερίνα Στικούδη και τον Ησαία Ματιάμπα, που οδήγησε τον δεύτερο στη νικητήρια πρωτιά. Στο δυναμικό κοινό, η τελική αναμέτρηση συγκέντρωσε 42%. Η στιγμή που κατάφερε να συγκεντρώσει το μεγαλύτερο ποσοστό ήταν η ώρα της τελικής μονομαχίας μεταξύ των δύο παικτών, μεταξύ 00:00 - 00:30 που άγγιξε το 49,4%! Την ανακοίνωση του νικητή είδε το 48,2%.
Τα αντίστοιχα ποσοστά στο περσινό Dancing με παρουσιάστρια τη Ζέτα Μακρυπούλια και νικήτρια τη φετινή παρουσιάστρια στο Green Room, Ντορέτα Παπαδημητρίου, ήταν στο σύνολο 47,8% και στο δυναμικό 46%. Την ώρα που η Ζέτα Μακρυπούλια έλεγε το όνομα του νικητή, ο δείκτης τηλεθέασης στο γενικό σύνολο είχε σημειώσει το 57,1%...