Η Καλομοίρα ήρθε στην Ελλάδα
Η Καλομοίρα επέστρεψε στην Ελλάδα, μετά από 2,5 χρόνια απουσίας.
![Η Καλομοίρα ήρθε στην Ελλάδα](https://img.bbmd.gr/img/1260/max/82/2014/03/06/17b4a55aa7c7b738c55f80b61452e60c.jpg?t=Di8Dyn2cX4j8PCtWAS1NsQ)
Ο ελληνικός τελικός της Eurovision πλησιάζει και οι ετοιμασίες για την βραδιά κορυφώνονται. Από μια τόσο σημαντική στιγμή δεν θα μπορούσε να λείπει και η Καλομοίρα Σαράντη, η οποία εκπροσώπησε άξια την χώρα μας το 2008, χαρίζοντάς μας την τρίτη θέση.
Η Καλομοίρα ταξίδεψε από την Αμερική, όπου και διαμένει τα τελευταία χρόνια, για να έρθει το απόγευμα της Τετάρτης στην Αθήνα. Έπειτα από 2,5 χρόνιας απουσίας η όμορφη τραγουδίστρια επέστρεψε στην Ελλάδα με τον σύζυγό της, Γιώργο Μπούσαλη, και πλήθος κόσμου ήταν εκεί για να την καλωσορίσουν και να φωτογραφηθούν μαζί της.
![2047402](https://img.bbmd.gr/img/900/max/82/2014/03/06/2047402.jpg?t=z6Ha03-zYITe_-VdBRxiUg)
Ανανεωμένη, έχοντας χάσει όλα τα κιλά της εγκυμοσύνης η όμορφη τραγουδίστρια πόζαρε στο φακό μαζί με το σύζυγό της και δεν χάλασε κανενός χατίρι.
![3afc4ad6144dedfae04a2e53d634065d](https://img.bbmd.gr/img/900/max/82/2014/03/06/3afc4ad6144dedfae04a2e53d634065d.jpg?t=Kmm0AdEtLcQfLkX9y6YrTg)
Με ένα πράσινο στενό παντελόνι, που αναδείκνυε το καλλίγραμμο σώμα της και ένα γκρι κομψό σακάκι, η Καλομοίρα ήταν πιο όμορφη από ποτέ. Εξίσου στιλάτος ήταν και ο Γιώργος Μπούσαλης, που ήρθε στην Ελλάδα για να στηρίξει τη γυναίκα του.
Στις 11 Μαρτίου η Καλομοίρα θα κάνει μια guest εμφάνιση στη σκηνή του ελληνικού τελικού για την ανάδειξη του τραγουδιού που θα μας εκπροσωπήσει στον διαγωνισμό της Eurovision.
Trending
![Live - Πύρινα μέτωπα σε Θεσσαλονίκη και Τζια: Κοντά σε σπίτια οι φλόγες - Ήχησε το 112](https://img.bbmd.gr/img/500/max/90/2024/07/18/207f72ce-thermi-fotia1.jpg?t=ECNb1VnOH0REChRkyzstIQ)