Στον OTE TV και το Στάνταρ Λιέγης – Παναθηναϊκός
Η πρώτη ευρωπαϊκή μάχη του Παναθηναϊκού για τον 3ο προκριματικό γύρο του Champions League βρήκε και αυτή τηλεοπτική στέγη.
![Στον OTE TV και το Στάνταρ Λιέγης – Παναθηναϊκός](https://img.bbmd.gr/img/1260/max/82/2014/07/23/862ca8341227f9e4f7c4fa8f958e7f1f.jpg?t=34RWGBCaaL0Rm_U9XaaxXA)
Το μεγάλο ματς με τη Σταντάρ Λιέγης που θα διεξαχθεί στις 30 Ιουλίου στο Βέλγιο θα καλυφθεί τηλεοπτικά από τα αθλητικά κανάλια του OTE TV. Ο αγώνας θα ξεκινήσει στις εννέα το βράδυ.
Να σημειωθεί ότι ο ΟΤΕ TV έχει πάρει τα τηλεοπτικά δικαιώματα και του δεύτερου ματς που θα γίνει στις 5 Αυγούστου στο γήπεδο της Λεωφόρου Αλεξάνδρας. Αν ο Παναθηναϊκός προκριθεί θα συμμετάσχει στα πλέι οφ του Champions League με στόχο την είσοδό του στους χρυσοφόρους ομίλους της διοργάνωσης.
Διαβάστε επίσης:
Πληρώνει για τα προγράμματα μέσω δορυφόρου η Forthnet
Οριστικά live τη νέα σεζόν «Τα Καρντάσιανς»
Trending
Ροή Ειδήσεων
Δημοφιλή