Πρεμιέρα το Σάββατο για Καραβάτου - Κατσούλη στο «Ε»
To Σάββατο 20 Σεπτεμβρίου κάνουν πρεμιέρα στο Ε TV η Κατερίνα Καραβάτου και ο Κρατερός Κατσούλης, ξεκινώντας την εκπομπή «Στα καλά καθούμενα».
![Πρεμιέρα το Σάββατο για Καραβάτου - Κατσούλη στο «Ε»](https://img.bbmd.gr/img/1260/max/82/2014/09/17/3ac492f987643f307efa72ee68780c4d.jpg?t=4mtJf_Ui7DRSjf1L5ja4iA)
Οπως αναφέρει το δελτίο Τύπου του καναλιού: «Από το Σάββατο 20 Σεπτεμβρίου και κάθε Σάββατο και Κυριακή στις 09:45, το αγαπημένο μας ζευγάρι αναλαμβάνει να αλλάξει τα τηλεοπτικά μας πρωινά. Με κέφι και χιούμορ, αποκλειστικά θέματα, τους πιο ενδιαφέροντες καλεσμένους, ζουμερά αφιερώματα και πολλές πρωτότυπες ιδέες η Κατερίνα και ο Κρατερός προσφέρουν στο τηλεοπτικό κοινό αληθινή, ποιοτική ψυχαγωγία. Στην παρέα τους ο κεφάτος Δημήτρης Μακαλιάς και η δροσερή Όλγα Λαφαζάνη».
Trending
Ροή Ειδήσεων
Δημοφιλή