Σρόιτερ- Μπούκη: Νυχτερινή έξοδος για το ζευγάρι!
Ο Αντώνης Σρόιτερ βρήκε το άλλο του μισό στο πρόσωπο της Ιωάννας Μπούκη.
![Σρόιτερ- Μπούκη: Νυχτερινή έξοδος για το ζευγάρι!](https://img.bbmd.gr/img/1260/max/82/2014/12/20/sroiter-mpouki.jpg?t=sKfaJGchYPJ4mvv4E2QSoA)
Η ευτυχία τους ολοκληρώθηκε με τον ερχομό της κόρης τους και διανύουν την ομορφότερη περίοδο της κοινής τους ζωής. Παρά τις αυξημένες επαγγελματικές υποχρεώσεις του δημοσιογράφου καταφέρνει πάντα να βρίσκει χρόνο να βγαίνει με την σύντροφό του.
Διαβάστε περισσότερα: gossip-tv
Trending
![Κοιλιά «πλάκα» με μία κίνηση: Βάλτε κάθε πρωί στον καφέ σας αυτό το υλικό και κάψτε άμεσα το λίπος](https://img.bbmd.gr/img/500/max/90/2024/07/31/e2d61d4a-kafes-epipedi-koilia.jpg?t=nuNNxnb-XCWENUE_BAMchg)
Ροή Ειδήσεων
Δημοφιλή