«Στην υγειά μας ρε παιδιά»: Αφιέρωμα στον Πάνο Μουζουράκη
Απόψε ο Σπύρος Παπαδόπουλος μας προσκαλεί να απολαύσουμε τον Πάνο Μουζουράκη και την παρέα του σε μια βραδιά με νεανική διάθεση.
![«Στην υγειά μας ρε παιδιά»: Αφιέρωμα στον Πάνο Μουζουράκη](https://img.bbmd.gr/img/1260/max/82/2015/11/13/_-_14-2015.jpg?t=ERXfGlM_L0TvNsw0dGPbBw)
Ένα απολαυστικό αφιέρωμα στον εξωστρεφή μουσικό, ηθοποιό, τραγουδιστή, τραγουδοποιό και περφόρμερ. Μια βραδιά με χιούμορ, πολλή ενέργεια και αγαπημένα τραγούδια τα οποία ερμηνεύουν οι: Λάκης Παπαδόπουλος, Ελεωνόρα Ζουγανέλη, Κωστής Μαραβέγιας, Νατάσσα Μποφίλιου, Μανώλης Φάμελος, Λευτέρης Ελευθερίου, Θανάσης Αλευράς, Μαρίζα Ρίζου, Παντελής Αμπαζής και Σπύρος Γραμμένος.
Στην παρεΐστικη ατμόσφαιρα συμμετέχουν οι: Χρήστος Χατζηπαναγιώτης, ΜαρίαΣολωμού, Κατερίνα Τσάβαλου, Σύλβια Δεληκούρα, Γιώργος Φειδάς, Ιζαμπέλα Κογεβίνα, Μαντώ Γαστεράτου, Ευαγγελία Συριοπούλου, Τζούλη Σούμα και Πάνος Σουρέλης.
Σχετικές ειδήσεις
Trending
Ροή Ειδήσεων
Δημοφιλή
13:32
∙
Η «ΓΑΤΑ» ΤΗΣ ΗΡΩΔΟΥ ΑΤΤΙΚΟΥ