Από τα ξημερώματα έξω από το παράρτημα του ΟΑΕΕ
Το γνώριμο σκηνικό της ταλαιπωρίας βλέπουμε και σήμερα Παρασκευή για όσους προσπαθούν να εξυπηρετηθούν στο παράστημα του ΟΑΕΕ στην Αγία Παρασκευή.
![Από τα ξημερώματα έξω από το παράρτημα του ΟΑΕΕ](https://img.bbmd.gr/img/1260/max/82/2015/04/24/Suntakseis.jpg?t=3GXzhNGHPrnnO3VW9thCIA)
Από νωρίς και σήμερα το πρωί σχηματίστηκαν ουρές.
Οι πολίτες περιμένουν από τα ξημερώματα αφού η εξυπηρέτηση γίνεται μέχρι τις 13:00 με αποτέλεσμα πολλοί να μην καταφέρνουν να φθάσουν καν κοντά και να επιστρέφουν την επόμενη ημέρα.
Ωστόσο, όσοι ασφαλισμένοι του ΟΑΕΕ επιθυμούν να υποβάλουν αίτηση για ρύθμιση οφειλών κάτω των 5.000 ευρώ, μπορούν να το πράξουν μέσα από την ιστοσελίδα Οργανισμού (www.oaee.gr).
Σχετικές ειδήσεις
Trending
![Αμαζόνιος: Φυλή που δεν είχε έρθει ποτέ σε επαφή με τον πολιτισμό, βγαίνει από την περιοχή της](https://img.bbmd.gr/img/500/max/90/2024/07/17/bb609bdb-Mashco-Piro.jpg?t=MMvA-DUjB7KrHc6Yxr_RVQ)
![Καύσωνας: Αυτό είναι το κόλπο για να μετατρέψεις τον ανεμιστήρα σε κλιματιστικό με ένα μπουκάλι](https://img.bbmd.gr/img/500/max/90/2024/07/17/anemistiras.jpg?t=yNuw7z0Tebje-ToscbPzXQ)
Ροή Ειδήσεων
Δημοφιλή