Σήμερα από τον δήμο Πειραιά τα προνοιακά επιδόματα
Σήμερα Δευτέρα θα καταβληθούν από τον δήμο Πειραιά τα προνοιακά επιδόματα στους δικαιούχους για το δίμηνο Ιουλίου - Αυγούστου 2015, με πίστωση στους τραπεζικούς τους λογαριασμούς.
![Σήμερα από τον δήμο Πειραιά τα προνοιακά επιδόματα](https://img.bbmd.gr/img/1260/max/82/2015/09/14/Resizer.jpg?t=nuPsy1RFLL5P09dKKdd8Sg)
Υπενθυμίζεται ότι ο δήμος Πειραιά εξυπηρετεί και τους δήμους Κερατσινίου-Δραπετσώνας, Περάματος, Κορυδαλλού, Αγκιστρίου, Πόρου, Κυθήρων, Σπετσών, Τροιζηνίας-Μεθάνων, Ύδρας και Αίγινας.
Σχετικές ειδήσεις
Trending
Ροή Ειδήσεων
Δημοφιλή