Ο Σπύρος Κυρίτσης νέος πρόεδρος του ΣΜΕΧΑ
Τον Σπύρο Κυρίτση εξέλεξαν ομόφωνα πρόεδρο του Συνδέσμου Μελών Χρηματιστηρίων Αθηνών, τα εκλεγέντα κατά τις αρχαιρεσίες της 25/1/2017 τακτικά μέλη του Διοικητικού Συμβουλίου του ΣΜΕΧΑ που συνήλθαν σε ειδική συνεδρίαση χθες.
![Ο Σπύρος Κυρίτσης νέος πρόεδρος του ΣΜΕΧΑ](https://img.bbmd.gr/img/1260/max/82/2017/01/28/smexa.jpg?t=lK94QmVgIr4hWf-FU92Zvw)
Αντιπρόεδροι εξελέγησαν οι Νίκο Χρυσοχοϊδης και Τζουζέπε Τζιάνο, γενικός γραμματέας ο Ευάγγελος Χαρατσής, ταμίας ο Νίκος Πετροπουλάκης και μέλη οι Παύλος Δεπόλας και Αλέξανδρος Μωραϊτάκης.
Η θητεία του νέου Δ.Σ του ΣΜΕΧΑ είναι τριετής.
Trending
![Live - Πύρινα μέτωπα σε Θεσσαλονίκη και Τζια: Κοντά σε σπίτια οι φλόγες - Ήχησε το 112](https://img.bbmd.gr/img/500/max/90/2024/07/18/207f72ce-thermi-fotia1.jpg?t=ECNb1VnOH0REChRkyzstIQ)
Ροή Ειδήσεων
Δημοφιλή