Δήμος Αμαρουσίου: Γεύμα για όλους με 2,5 ευρώ
Φρεσκομαγειρεμένο ζεστό φαγητό θα σερβίρει σε όλους τους πολίτες του ο Δήμος Αμαρουσίου σε καθημερινή βάση από σήμερα, στο πλαίσιο του πρωτότυπου προγράμματος κοινωνικής δράσης «Σπιτική Κουζίνα» που ξεκινά και στο Μαρούσι με πρωτοβουλία του δημάρχου, Γιώργου Πατούλη.
![Δήμος Αμαρουσίου: Γεύμα για όλους με 2,5 ευρώ](https://img.bbmd.gr/img/1260/max/82/2013/04/22/a3fc4eb4c09e4e3cbd48028b85180446.jpg?t=xlmDLwJ0hFAbaJL92d2Crw)
Καθημερινά από Δευτέρα έως Παρασκευή από τις 12 μ.μ. έως τις 4 μ.μ., μέσα από μια ποικιλία επιλογών, όλοι θα μπορούν να προμηθευτούν ζεστό, και πάνω απ’ όλα πιστοποιημένο σπιτικό φαγητό στο συμβολικό αντίτιμο των 2,50 ευρώ ανά μερίδα. Σημείο διανομής: Πλατεία Εργατικών Κατοικιών 1 (δίπλα στο ΚΕΠ).
Trending
![Αμαζόνιος: Φυλή που δεν είχε έρθει ποτέ σε επαφή με τον πολιτισμό, βγαίνει από την περιοχή της](https://img.bbmd.gr/img/500/max/90/2024/07/17/bb609bdb-Mashco-Piro.jpg?t=MMvA-DUjB7KrHc6Yxr_RVQ)
Ροή Ειδήσεων
Δημοφιλή