Δήμος Θερμαϊκού: Εγκαινιάστηκε η δράση «Βόλτα με το ποδήλατο»
Ο Δήμαρχος Θερμαϊκού Γιάννης Αλεξανδρής και ο Πρόεδρος του ΔΗ.Π.Π.Α.Κ.Υ.Θ. Παναγιώτης Τροκάνας εγκαινίασαν το Σάββατο 15 Ιουνίου την επιτυχημένη δράση «Βόλτα με ποδήλατο» που υλοποιείται από τις αρχές του Ιουνίου.
![Δήμος Θερμαϊκού: Εγκαινιάστηκε η δράση «Βόλτα με το ποδήλατο»](https://img.bbmd.gr/img/1260/max/82/2013/06/19/7ab40d837e967bdd13bbd85c70f1af6b.jpg?t=McA7pJE4Eth2XU_5dVzn6Q)
Στα εγκαίνια παραβρέθηκαν ο κ. Ναλμπάντογλου εκπρόσωπος του Υπουργού Μακεδονίας Θράκης κ. Καράογλου Θεόδωρου, οι Αντιδήμαρχοι Θερμαϊκού κ. Τσακμάκας Γιάννης, ο κ. Αθανασιάδης Βασίλης, ο κ. Βογιατζής Κώστας, ο διευθύνων σύμβουλος της Τ.Ε.Θ. κ. Γωνιωτάκης και ο Τοπικός Σύμβουλος Περαίας κ. Βλοτίδης Λεωνίδας.
Ο κ. Τροκάνας ευχαρίστησε τους χορηγούς και υποστηρικτές της δράσης Βόλτα με ποδήλατο και όσους παρευρέθηκαν στην εκδήλωση.
Trending
Ροή Ειδήσεων
Δημοφιλή