Χανιά: Πέντε Κρητικοί βιολάτορες ενώνουν τα δοξάρια τους
Ο Δήμος Χανίων και 5 Κρητικοί βιολάτορες με το συγκρότημα τους , ενώνουν τα δοξάρια τους σε μία επετειακή – τιμητική βραδιά για τον εορτασμό των 10 χρόνων από την ίδρυση του πολιτιστικού συλλόγου «ΤΟ ΡΟΔΟ» .
![Χανιά: Πέντε Κρητικοί βιολάτορες ενώνουν τα δοξάρια τους](https://img.bbmd.gr/img/1260/max/82/2013/09/13/7c87ef059a3e867209972c2124bba662.jpg?t=P7c2C_kS8j29Amf-yghXFQ)
Η εκδήλωση θα πραγματοποιηθεί την Τετάρτη 18 Σεπτεμβρίου 2013 και ώρα 20.00, στην πλατεία του πρώην Λιμενικού Περίπτερου (πίσω από το Γυαλι Τζαμισί). Η είσοδος θα είναι ελεύθερη.
Trending
![Αμαζόνιος: Φυλή που δεν είχε έρθει ποτέ σε επαφή με τον πολιτισμό, βγαίνει από την περιοχή της](https://img.bbmd.gr/img/500/max/90/2024/07/17/bb609bdb-Mashco-Piro.jpg?t=MMvA-DUjB7KrHc6Yxr_RVQ)
Ροή Ειδήσεων
Δημοφιλή