Με τις καθαρίστριες τα είπε η Δούρου
Στη μάχη του πεζοδρομίου για τις επόμενες αυτοδιοικητικές εκλογές έχει μπει η Ρένα Δούρου.
![Με τις καθαρίστριες τα είπε η Δούρου](https://img.bbmd.gr/img/1260/max/82/2014/03/12/a12dfd297b20a2d8fc57691575b1d8b4.jpg?t=q-osAAwrthaNsRiRRKfw8Q)
Η υποψήφια περιφερειάρχης Αττικής με το ΣΥΡΙΖΑ έχει φουλάρει τις μηχανές δίνοντας το παρών σε όσο το δυνατόν περισσότερες κινητοποιήσεις ενάντια στο Μνημόνιο και τις πολιτικές λιτότητας. Στην Κουμουνδούρου εκτιμούν ότι η μάχη είναι πρωτίστως πολιτική, μιας και όλα εκκινούν και τελειώνουν στις δεσμεύσεις έναντι των δανειστών μας. Πριν λίγο, όπως ανάρτησε στον προσωπικό της λογαριασμό στο twitter, η Ρένα Δούρου βρέθηκε με τις καθαρίστριες του Υπουργείου Οικονομικών, οι οποίες έχουν βγει σε διαθεσιμότητα αλλά συνεχίζουν να ζητούν την επαναπρόσληψη τους.
Διαβάστε επίσης
Δούρου: Το πλεόνασμα Σγουρού είναι πλεόνασμα απραξίας
Trending
![Καύσωνας: Αυτό είναι το κόλπο για να μετατρέψεις τον ανεμιστήρα σε κλιματιστικό με ένα μπουκάλι](https://img.bbmd.gr/img/500/max/90/2024/07/17/anemistiras.jpg?t=yNuw7z0Tebje-ToscbPzXQ)
Ροή Ειδήσεων
Δημοφιλή