«Στην πρώτη γραμμή» ο Μιχαλολιάκος
Σε εκδήλωση των γυναικών της Νέας Δημοκρατίας αναμένεται να μιλήσει σήμερα το απόγευμα ο Βασίλης Μιχαλολιάκος.
![«Στην πρώτη γραμμή» ο Μιχαλολιάκος](https://img.bbmd.gr/img/1260/max/82/2012/04/05/7262073f9de49e2bdd1cc642e910f4d8.jpg?t=gaNCsuBvI6k1trI4U9NFhQ)
Με αυτόν τρόπο η Συγγρού προσπαθεί να αξιοποιήσει την ευρεία αποδοχή του Δημάρχου Πειραιά στους ψηφοφόρους της Νέας Δημοκρατίας και συγκεκριμένα της λαϊκής Δεξιάς .
Συγκεκριμένα, στα επικοινωνιακά επιτελεία του κόμματος της αξιωματικής αντιπολίτευσης θεωρούν ότι ο έμπειρος πολιτικός διαθέτει τα απαραίτητα επικοινωνιακά χαρίσματα προκειμένου να βοηθήσει στις κομματικές συγκεντρώσεις όσο και σε διάφορες πολιτικές εκπομπές.
Ο Δήμαρχος Πειραιά, όπως και η Νέα Δημοκρατία, θέλει να δώσει έμφαση στο ρόλο της γυναίκας στην σύγχρονη εποχή.
Ο κ. Μιχαλολιάκος αποχώρησε από την κεντρική πολιτική σκηνή μετά από πολυετή θητεία, προκειμένου να υπηρετήσει με όλες του τις δυνάμεις το Δήμο Πειραιά.
Trending
![Αμαζόνιος: Φυλή που δεν είχε έρθει ποτέ σε επαφή με τον πολιτισμό, βγαίνει από την περιοχή της](https://img.bbmd.gr/img/500/max/90/2024/07/17/bb609bdb-Mashco-Piro.jpg?t=MMvA-DUjB7KrHc6Yxr_RVQ)
![Μαθήματα ανθρωπιάς: Άνδρας έδωσε σε διαψασμένο φίδι νερό και έγινε viral - Τον συνεχάρηκαν όλοι](https://img.bbmd.gr/img/500/max/90/2024/07/18/193b47d7-fidi-nero.jpg?t=XFR193QAywYs3eKTVDAF4A)