Εκλογές 2023: Υποψήφια στα Χανιά με τη Νέα Δημοκρατία η Σέβη Βολουδάκη
Eκλογές 2023: Υποψήφια με το ψηφοδέλτιο της Νέας Δημοκρατίας στα Χανιά, θα είναι η Σέβη Βολουδάκη, χήρα του Μανούσου Βολουδάκη, ο οποίος έφυγε πρόσφατα από τη ζωή μετά από μάχη με τον καρκίνο.
![Εκλογές 2023: Υποψήφια στα Χανιά με τη Νέα Δημοκρατία η Σέβη Βολουδάκη](https://img.bbmd.gr/img/1260/max/82/2023/03/28/sevi_voloudaki.jpg?t=ENTwDA_SgT1mvj36txQ_XA)
Ειδικότερα, κατά την παρουσίαση του ψηφοδελτίου της ΝΔ στα Χανιά το απόγευμα της Δευτέρας στα γραφεία του κόμματος, έγινε γνωστό πως σ’ αυτό θα συμμετέχει και η Σέβη Βολουδάκη, σύζυγος του Μανούσου Βολουδάκη, ο οποίος έφυγε από τη ζωή μετά από μάχη με τον καρκίνο. Το παρών στην παρουσίαση του ψηφοδελτίου έδωσε και η Ντόρα Μπακογιάννη η οποία καλωσόρισε την κυρία Βολουδάκη.
«Είναι η πρώτη φορά που βρίσκομαι από αυτή την πλευρά, συνήθως ήταν ο Μανούσος εδώ. Χρειάζεται όλοι μαζί, ενωμένοι να προσπαθήσουμε να έχουμε αυτοδύναμη κυβέρνηση της ΝΔ, η χώρα να είναι σε τροχιά ανάπτυξης και προόδου, με ασφαλή σύνορα και να βγάλουμε το κόμμα μας αυτοδύναμο και πρώτο στα Χανιά», ανέφερε μεταξύ άλλων συγκινημένη η Σέβη Βολουδάκη.
Trending
![Αμαζόνιος: Φυλή που δεν είχε έρθει ποτέ σε επαφή με τον πολιτισμό, βγαίνει από την περιοχή της](https://img.bbmd.gr/img/500/max/90/2024/07/17/bb609bdb-Mashco-Piro.jpg?t=MMvA-DUjB7KrHc6Yxr_RVQ)
![Καύσωνας: Αυτό είναι το κόλπο για να μετατρέψεις τον ανεμιστήρα σε κλιματιστικό με ένα μπουκάλι](https://img.bbmd.gr/img/500/max/90/2024/07/17/anemistiras.jpg?t=yNuw7z0Tebje-ToscbPzXQ)