«Ευχαριστώ» Δούκα σε ΣΥΡΙΖΑ για τη στήριξη - Καμία απάντηση για το αν θα στήριζε Ζαχαριάδη
Απέφυγε να απαντήσει αν θα στήριζε ο ίδιος τον Κώστα Ζαχαριάδη για δήμαρχο Αθηναίων.
![«Ευχαριστώ» Δούκα σε ΣΥΡΙΖΑ για τη στήριξη - Καμία απάντηση για το αν θα στήριζε Ζαχαριάδη](https://img.bbmd.gr/img/1260/max/82/2023/10/11/1718062370123-472817950-Xaris-doukas.jpg?t=ZlpEZZvoh-S7MYi4eaXFaA)
Τις ευχαριστίες του στον ΣΥΡΙΖΑ, ο οποίος τον στήριξε ενόψει του δευτέρου γύρου των αυτοδιοικητικών εκλογών εξέφρασε κατά τη διάρκεια του debate ο υποψήφιος Δήμαρχος Χάρης Δούκας.
"Βεβαιως και ο κύριος Ζαχαριάδης είχε πει από την αρχή ότι αν ο κύριος Δούκας πάει στον δεύτερο γύρο εγώ θα την στηρίξω. Και τον τιμάει αυτό και βεβαίως αποδεχθηκα την στήριξη του και τον ευχαριστώ πολύ"
Πάντως αξιζει να σημειωθει οτι ο υποψήφιος Δήμαρχος απέφυγε να απαντήσει για το αν στο δεύτερο γύρο θα στήριζε και αυτος απο την πλευρά τον Κώστα Ζαχαριάδη για Δήμαρχο της Αθήνας.
Trending
Ροή Ειδήσεων
Δημοφιλή