Γ. Καρατζαφέρης: Ο φόβος δεν νίκησε τον θυμό
«Ο φόβος δεν νίκησε τον θυμό», ήταν το πρώτο σχόλιο του Προέδρου του Λαϊκού Ορθόδοξου Συναγερμού, Γιώργου Καρατζαφέρη.
![Γ. Καρατζαφέρης: Ο φόβος δεν νίκησε τον θυμό](https://img.bbmd.gr/img/1260/max/82/2012/06/17/71d84d2b09069fd64160fa5704c124fb.jpg?t=PA8fOhVtg1Dmu1ug8-7ZXQ)
«Κάθε μέρα θα είναι πιο οδυνηρή. Εύχομαι σε όλους να εξαντλήσουν κάθε απόθεμα αντοχής. Οι Έλληνες έχουν μπροστά τους έναν μεγάλο ανήφορο και η Ελλάδα ένα μεγάλο κατήφορο. Εμείς θα παραμείνουμε όρθιοι υπέρ της πατρίδας και των ελλήνων στο κοινοβούλιο και όχι μόνο. Ευχαριστώ όσους έμειναν πιστοί. Ο αγώνας μας συνεχίζετε».
Trending
Ροή Ειδήσεων
Δημοφιλή