Η Α. Παπαρήγα στη συγκέντρωση του ΠΑΜΕ
Στη συγκέντρωση του ΠΑΜΕ στην Ομόνοια για την επίσκεψη Μέρκελ παραβρίσκεται η γενική γραμματέας της ΚΕ του ΚΚΕ, κ. Αλέκα Παπαρήγα, επικεφαλής αντιπροσωπείας του κόμματος.
![Η Α. Παπαρήγα στη συγκέντρωση του ΠΑΜΕ](https://img.bbmd.gr/img/1260/max/82/2012/10/09/c93ce898b2b29ebedecb7672b7ff95eb.jpg?t=frqFudybsZGoXr6SlfOXfw)
«Θα νικήσουν οι λαοί, που δεν θα διστάσουν να σπάσουν τις ταξικές τους αλυσίδες. Αυτό για μας είναι το νόημα των σημερινών συγκεντρώσεων. Αυτό πρέπει να είναι το νόημα των άμεσων και μελλοντικών αγώνων» δήλωσε η κ. Παπαρήγα προσερχόμενη στην Ομόνοια.
Διαβάστε επίσης:
Η Ελλάδα στην έκθεση βιβλίου της Φρανκφούρτης
Trending
![Καύσωνας: Αυτό είναι το κόλπο για να μετατρέψεις τον ανεμιστήρα σε κλιματιστικό με ένα μπουκάλι](https://img.bbmd.gr/img/500/max/90/2024/07/17/anemistiras.jpg?t=yNuw7z0Tebje-ToscbPzXQ)
Ροή Ειδήσεων
Δημοφιλή