Αποχώρησε από τη ΔΗΜΑΡ ο Ανδρέας Νεφελούδης
Ανένταχτος αριστερός δηλώνει πλέον ο κ. Ανδρέας Νεφελούδης ο οποίος αποχώρησε από τη ΔΗΜΑΡ, το μεσημέρι του Σαββάτου.
![Αποχώρησε από τη ΔΗΜΑΡ ο Ανδρέας Νεφελούδης](https://img.bbmd.gr/img/1260/max/82/2013/02/09/42ab519dfff96f534a0ea4fae9bfb5f8.jpg?t=TIzKWUrG-Do2M9CahHEPeQ)
Μέλος της Εκτελεστικής Επιτροπής και εκ των στελεχών που είχαν εκφράσει εξ αρχής τις διαφωνίες τους για τη συμμετοχή της ΔΗΜΑΡ στην τρικομματική κυβέρνηση, ο κ. Νεφελούδης ανακοίνωσε, κατά τη διάρκεια της συνεδρίασης της Κεντρικής Επιτροπής, την απόφασή του να παραιτηθεί από τα κομματικά όργανα και να αποχωρήσει πλήρως από τη ΔΗΜΑΡ .
Διαβάστε επίσης:
Φ. Κουβέλης: Έκλεισε ένας πρώτος κύκλος του κυβερνητικού έργου
Trending
![Αμαζόνιος: Φυλή που δεν είχε έρθει ποτέ σε επαφή με τον πολιτισμό, βγαίνει από την περιοχή της](https://img.bbmd.gr/img/500/max/90/2024/07/17/bb609bdb-Mashco-Piro.jpg?t=MMvA-DUjB7KrHc6Yxr_RVQ)
Ροή Ειδήσεων
Δημοφιλή