Αντιδήμαρχος ζήτησε έκπτωση σε οίκο ανοχής
Αυτοψία πραγματοποίησαν την Τρίτη στον 4ο κατά σειρά οίκο ανοχής που άνοιξε στα Τρίκαλα, ο Αντιδήμαρχος Τρικκαίων Θεόδωρος Σπανός, Εκπρόσωπος της Περιφερειακής Ενότητας Τρικάλων, Αστυνομικός του Α.Τ. Τρικάλων και υπάλληλος της Υγειονομικής Υπηρεσίας.
![Αντιδήμαρχος ζήτησε έκπτωση σε οίκο ανοχής](https://img.bbmd.gr/img/1260/max/82/2013/05/15/1fa80d8e3da46f4966441908d3d746b7.jpg?t=ohgH6VPlBAYCSwTImAsiAA)
Στον συγκεκριμένο οίκο ανοχής επί της οδού Καλαμπάκας, όπως αποκαλύπτει το trikalanews.gr ο Αντιδήμαρχος Τρικκαίων Θεόδωρος Σπανός, ζήτησε από την υπεύθυνη να υπάρξει μια έκπτωση 20% λόγω της οικονομικής κρίσης για τους πελάτες ηλικίας άνω των 50 ετών...
Trending
![Το φυσάνε και δεν κρυώνει στην Τουρκία με τις γαλανόλευκες εμφανίσεις της Ολυμπιακής ομάδας τους](https://img.bbmd.gr/img/500/max/90/2024/07/27/28ba736d-tourkoi-galanoleyka1.jpg?t=hQiJUmV7ISOSG6rOTwX1wA)
![Η μεγαλύτερη ανακάλυψη της Ιστορίας έγινε - Αρχαιολόγοι βρήκαν το μέρος που αναστήθηκε ο Ιησούς](https://img.bbmd.gr/img/500/max/90/2024/07/26/6a0bb5b8-stolismos.jpg?t=IgYj-JhvW6KVlXtYFt5cAA)
Ροή Ειδήσεων
Δημοφιλή