Στην Κόρινθο τη Δευτέρα ο Α. Παπαμιμίκος
Επίσκεψη εργασίας στην Κόρινθο θα πραγματοποιήσει τη Δευτέρα 22 Ιουλίου ο Γραμματέας της Πολιτικής Επιτροπής της Νέας Δημοκρατίας κ. Ανδρέας Παπαμιμίκος.
![Στην Κόρινθο τη Δευτέρα ο Α. Παπαμιμίκος](https://img.bbmd.gr/img/1260/max/82/2013/07/21/4748e3788ee0688b1efd89f8cc239ea4.jpg?t=DA_XeMOL8WWo4op9ok1_Pw)
Νωρίς το απόγευμα, ο κ. Παπαμιμίκος θα επισκεφθεί οινοποιητική μονάδα στην περιοχή της αρχαίας Νεμέας, ενώ στη συνέχεια θα έχει συνάντηση με τους Προέδρους των ΝΟΔΕ Πελοποννήσου.
Trending
Ροή Ειδήσεων
Δημοφιλή