Μάθε μπαλίτσα από τον άρχοντα...
Ποδοσφαιρικό μενού είχε η κουβέντα του Τέρενς Κουίκ με το νούμερο δύο του ΣΥΡΙΖΑ Νίκο Παππά.
![Μάθε μπαλίτσα από τον άρχοντα...](https://img.bbmd.gr/img/1260/max/82/2013/11/13/124bd6c362e79e205c82be6fc2fa03ad.jpg?t=bC7EKXlG5o3y1NZBWgTTUA)
"Δε συμπαθώ τον αρχηγό σας γιατί είναι Παναθηναϊκός" είπε ο βετεράνος δημοσιογράφος, για να πάρει βέβαια την πληρωμένη αντίδραση του στενού συνεργάτη του Αλέξη Τσίπρα."Ναι σε αυτό κόλλησες εσύ. Τα άλλα τα βρήκες μια χαρά", του είπε ο νεαρός οικονομολόγος, θέλοντας να υπενθυμίσει στον Τέρενς προφανώς τη στάση του στην συζήτηση για την πρόταση δυσπιστίας του ΣΥΡΙΖΑ, όπου ήταν ο μόνος βουλευτής των ΑΝΕΛ που σφυροκόπησε στην ομιλία του την αξιωματική αντιπολίτευση. Άλλωστε στην Κουμουνδούρου, τον λένε και "χρυσή εφεδρεία". Της Νέας Δημοκρατίας προφανώς...
Trending
Ροή Ειδήσεων
Δημοφιλή