Η ΟΝΝΕΔ γέμισε το Μέγαρο Μουσικής
Με απόλυτη επιτυχία ολοκληρώθηκε η εκδήλωση με τίτλο «Family Business- Από το τεφτέρι στο τάμπλετ», στα πλαίσια του διήμερου «Disrupt-Startup-ScaleUp» στο Μέγαρο Μουσικής Αθηνών, με το οποίο κορυφώνεται η 6η Παγκόσμια Εβδομάδα Επιχειρηματικότητας.
![Η ΟΝΝΕΔ γέμισε το Μέγαρο Μουσικής](https://img.bbmd.gr/img/1260/max/82/2013/11/24/755429abb54eecb3216397061773a7f6.jpg?t=4gNZLeqhS9jP_yuBZblvSQ)
Στην εκδήλωση παραβρέθηκαν οι κ.κ. Γιώργος και Κώστας Τσιαρδάκας (Agrosem Ε.Π.Ε.), Γιώργος Μουρτζούχος (Raxevsky-Helens Club Α.Ε.), Κωνσταντίνα Καλλιμάνη (Γ.Καλλιμάνης Α.Ε.) και Βιολέττα Λάππα (Mothercare-Early Learning Center) οι οποίοι μίλησαν για την εξέλιξη της οικογενειακής τους επιχείρησης, τις διαφορετικές μεθόδους που εφάρμοσε η κάθε γενιά αλλά και τα προβλήματα που αντιμετωπίζουν στη σημερινή συγκυρία.
Τη συζήτηση συντόνισε ο δημοσιογράφος Κωνσταντίνος Μπογδάνος, ενώ η εκδήλωση άνοιξε με σύντομο χαιρετισμό από τον Πρόεδρο της ΟΝΝΕΔ, Σάκη Ιωαννίδη.
Trending
![Αμαζόνιος: Φυλή που δεν είχε έρθει ποτέ σε επαφή με τον πολιτισμό, βγαίνει από την περιοχή της](https://img.bbmd.gr/img/500/max/90/2024/07/17/bb609bdb-Mashco-Piro.jpg?t=MMvA-DUjB7KrHc6Yxr_RVQ)