Με οινοποσία λύνουν προβλήματα στη ΔΗΜΑΡ
Στις 13 Δεκεμβρίου θα πραγματοποιηθεί το 2ο Τακτικό Συνέδριο της Δημοκρατικής, με κυρίαρχο θέμα το προσανατολισμό του κόμματος στο πολιτικό σκηνικό.
![Με οινοποσία λύνουν προβλήματα στη ΔΗΜΑΡ](https://img.bbmd.gr/img/1260/max/82/2013/11/25/f274ace50aee92c4412012a049aa96eb.jpg?t=tcWWKHfUsAf3MUsKSixbPA)
Σ' αυτό το πλαίσιο πραγματοποιούνται συναντήσεις βουλευτών με τοπικές οργανώσεις, προκειμένου να συζητηθούν προβλήματα και να πάρει το κόμμα τα μηνύματα της βάσης. Σε μια προσπάθεια πάντως να γεφυρωθούν τα χάσματα, η Μαρία Γιαννακάκη ανακοίνωσε μία διαφορετική μέθοδο προσέγγισης. "Οι όποιες διαφορές θα αρθούν στην οινοποσία που θα ακολουθήσει" έγραψε η βουλευτής Πειραιά, εισάγοντας ένα νέο τρόπο επίλυσης διαφορών στην ελληνική πολιτική σκηνή.
Trending
Ροή Ειδήσεων
Δημοφιλή