Αχ Αννούλα... των Πανεπιστημίων
Όχι δε μιλάμε για την πολυθρύλητη Άννα Διαμαντοπούλου.
![Αχ Αννούλα... των Πανεπιστημίων](https://img.bbmd.gr/img/1260/max/82/2013/11/29/7870027acf1002cb130e5240cfd57a47.jpg?t=jlefGi_d_62rYq8OCqQQ0Q)
Αναφερόμαστε στην Άννα της επόμενης γενιάς πολιτικών. Την Άννα Μισέλ Ασημακοπούλου, η οποία θέλοντας να δείξει τη σχέση της με τα Πανεπιστήμια, θέλησε να υπερβάλει λίγο, όπως συνήθως κάνει. "Είμαι κόρη πανεπιστημιακού. Έχω ζήσει τα Πανεπιστήμια από τα γεννοφάσκια μου", είπε η εκπρόσωπος Τύπου της Νέας Δημοκρατίας. Τόσο μεγάλη είναι η σχέση της με τα ΑΕΙ λοιπόν. Τύφλα να έχουν οι άνθρωποι που ζουν τα ιδρύματα κάθε μέρα...
Trending
![Το φυσάνε και δεν κρυώνει στην Τουρκία με τις γαλανόλευκες εμφανίσεις της Ολυμπιακής ομάδας τους](https://img.bbmd.gr/img/500/max/90/2024/07/27/28ba736d-tourkoi-galanoleyka1.jpg?t=hQiJUmV7ISOSG6rOTwX1wA)
![Η μεγαλύτερη ανακάλυψη της Ιστορίας έγινε - Αρχαιολόγοι βρήκαν το μέρος που αναστήθηκε ο Ιησούς](https://img.bbmd.gr/img/500/max/90/2024/07/26/6a0bb5b8-stolismos.jpg?t=IgYj-JhvW6KVlXtYFt5cAA)
Ροή Ειδήσεων
Δημοφιλή