Αναζητείται σανίδα σωτηρίας για τη ΔΗΜΑΡ
Οι δημοσκοπήσεις είναι απογοητευτικές για το κόμμα και ο Φώτης Κουβέλης είναι ιδιαίτερα προβληματισμένος και σκέφτεται ποιο θα ήταν το σωστό επόμενο βήμα.
![Αναζητείται σανίδα σωτηρίας για τη ΔΗΜΑΡ](https://img.bbmd.gr/img/1260/max/82/2014/01/17/74f6719f608984a02b5684b08591bab7.jpg?t=j-uACchZ9Bm-7e2vI4LrWQ)
Ο Κουβέλης δεν θέλει όμως να μπει στον αριστερό κυκλώνα μέσω 58 ή του ΠΑΣΟΚ, αφού οι ηγετικές τάσεις του Βενιζέλου δεν του αρέσουν. Έτσι αποφάσισε να συμμετάσχει στο Προοδευτικό Φόρουμ που διοργανώνει η ΔΡΑΣΗ και το κόμμα του Λοβέρδου.
Διαβάστε επίσης
Trending
![Ανεξέλεγκτο το πύρινο μέτωπο στην Εύβοια - Νέες εκκενώσεις οικισμών - Κρίσιμες οι επόμενες ώρες](https://img.bbmd.gr/img/500/max/90/2024/07/30/825eb445-pirkagia-evoia.jpg?t=vPvj824SYeTISgPaxJaNuA)
Ροή Ειδήσεων
Δημοφιλή