Υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος στη Ν. Φιλαδέλφεια ο Μ. Παυλής
Υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος στη Ν. Φιλαδέλφεια θα είναι στις αυτοδιοικητικές εκλογές του Μαΐου ο πρώην παίκτης της ΑΕΚ Μιχάλης Παυλής.
![Υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος στη Ν. Φιλαδέλφεια ο Μ. Παυλής](https://img.bbmd.gr/img/1260/max/82/2014/02/20/590b8dba1493ff12b9abb20ffeef92a7.jpg?t=3T4Txps70J-RVw9xelZ5WQ)
Το μέλος του τεχνικού τιμ της ομάδας Κ-18, που συγκλόνισε το πανελλήνιο με την περιπέτεια της υγείας του και το πρόωρο αντίο στο ποδόσφαιρο, αποδέχθηκε την πρόταση του υποψηφίου δημάρχου Νέας Φιλαδέλφειας και θα συμμετάσχει στις δημοτικές εκλογές.
Ο Μιχάλης Παυλής είναι κάτοικος Φιλαδέλφειας κάτι που ώθησε τον υποψήφιο δήμαρχο Γιώργο Αράπογλου, στο να τον βάλει στον συνδυασμό του «Νέο-ανεξάρτητη πρωτοβουλία» ως υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος.
Σε περίπτωση που εκλεγεί, τότε η ΑΕΚ θα έχει έναν ακόμη σύμμαχο στη δημοτική αρχή της Ν. Φιλαδέλφειας.
Ροή Ειδήσεων
Δημοφιλή