Ο Ταμήλος δοκίμασε το «κατσαμάκι»
Δεν χάνει πανηγύρι για πανηγύρι. Και δεν το κρύβει άλλωστε. Ο λόγος για τον βουλευτή της ΝΔ Μιχάλη Ταμήλο που λίγες ημέρες πριν, βρέθηκε στον Κλεινοβό κοντά στην Καλαμπάκα, για την ετήσια εκδήλωση του χωριού.
![Ο Ταμήλος δοκίμασε το «κατσαμάκι»](https://img.bbmd.gr/img/1260/max/82/2014/03/03/304ef154851517da5878107ae1ec5269.jpg?t=lddDTbu_itKKQ02vrcMFnw)
Ο βουλευτής γεύτηκε το νηστίσιμο έδεσμα από καλαμποκάλευρο που αποκαλείται στον Κλεινοβό "κατσαμάκι" , το οποίο σερβιρίστηκε στους παρευρισκόμενους με την συνοδεία ντόπιου τσίπουρου από τα αμπέλια της περιοχής. Tην φωτογραφία την δανειστήκαμε...από τα Παραπολιτικά.
Και του χρόνου!
Trending
![Αμαζόνιος: Φυλή που δεν είχε έρθει ποτέ σε επαφή με τον πολιτισμό, βγαίνει από την περιοχή της](https://img.bbmd.gr/img/500/max/90/2024/07/17/bb609bdb-Mashco-Piro.jpg?t=MMvA-DUjB7KrHc6Yxr_RVQ)
![«Μπλακ άουτ» σε τράπεζες, πτήσεις και MME σε όλο τον κόσμο - Φόβοι για κυβερνοεπίθεση στη Microsoft](https://img.bbmd.gr/img/500/max/90/2024/07/19/760a7348-airport.jpg?t=-a1f1adLwlVtF0T0IY0d8A)
Ροή Ειδήσεων
Δημοφιλή