Οι εκπρόσωποι της «Ευρώπης – Οικολογίας» στηρίζουν Μπουτάρη
Τη στήριξή τους στην «Πρωτοβουλία για τη Θεσσαλονίκη», στις δημοτικές εκλογές του Μαΐου, εξέφρασαν εκπρόσωποι της «Ευρώπης – Οικολογίας», που επισκέφτηκαν τον επικεφαλής της παράταξης, Γιάννη Μπουτάρη.
![Οι εκπρόσωποι της «Ευρώπης – Οικολογίας» στηρίζουν Μπουτάρη](https://img.bbmd.gr/img/1260/max/82/2014/04/12/7ea028b771243a985401e047ae3d895f.jpg?t=zl4vvv_Tn1a_2p0ttKdRzQ)
Στη συνάντηση διαπιστώθηκε, σύμφωνα με ανακοίνωση τής "Πρωτοβουλίας", σύμπτωση απόψεων στις βασικές θέσεις της πολιτικής οικολογίας και τις προγραμματικές αρχές της παράταξης Μπουτάρη. Η στήριξη της "Ευρώπης – Οικολογίας" εκφράζεται , συνεχίζει η ανακοίνωση, και μέσω της συμμετοχή, στο ψηφοδέλτιο της «Πρωτοβουλίας», του στελέχους της πολιτικής οικολογίας, Οδυσσέα Κεραμιτζή, ως υποψήφιου δημοτικού συμβούλου.
Ροή Ειδήσεων
Δημοφιλή