Κουίκ: Τι άλλο θα ξεβράσει το «Ποτάμι»
Ο εκπρόσωπος των ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ Τέρενς Κουίκ από την Ξάνθη όπου περιοδεύει ως υποψήφιος περιφερειάρχης Ανατολικής Μακεδονίας - Θράκης έκανε το εξής σχόλιο για το άρθρο του Νίκου Δήμου:
![Κουίκ: Τι άλλο θα ξεβράσει το «Ποτάμι»](https://img.bbmd.gr/img/1260/max/82/2014/04/16/2b2f8283f31b4eb09c855db20b968f5d.jpg?t=hrIYfWHn6s-39BSTSiloXA)
«Το Ποτάμι μας είπε στην αρχή ότι συμφωνεί στο ξεπούλημα του ονόματος της Μακεδονίας μας. Τώρα το Ποτάμι λοιδορεί το Άγιο Φως της Αναστάσεως. Τι άλλο θα «ξεβράσει» μέχρι τις εκλογές;».
Διαβάστε επίσης:
Άνθιμος: Λυπάμαι για το κατάντημα του Ν. Δήμου
Trending
Ροή Ειδήσεων
Δημοφιλή