Αυτοί είναι οι «σωματοφύλακες» της Ρένας Δούρου
Οι περιφερειακές εκλογές πλησιάζουν και οι «στρατηγοί» καταστρώνουν τα πλάνα τους...
![Αυτοί είναι οι «σωματοφύλακες» της Ρένας Δούρου](https://img.bbmd.gr/img/1260/max/82/2014/04/19/5c62c904bd34edbd5df10140b1e86e85.jpg?t=el8X7_o0AnYqLybuHYh4-w)
Στη τελική φάση βρίσκονται οι συζητήσεις στην παράταξη της Ρένας Δούρου για την ανάδειξη των αντιπεριφερειαρχών.
Όπως ανέφερε δημοσίευμα της εφημερίδας «Έθνος», για τον Κεντρικό Τομέα επικρατέστερη είναι η νυν σύμβουλος Ε. Κυπριανίδου ενώ για τον Νότιο Τομέα ο οικονομολόγος και νυν περιφερειακός σύμβουλος Χρήστος Καπάταης.
Προβάδισμα στο Βόρειο Τομέα έχει ο δημοσιογράφος Γ. Καραμέρος, στην Ανατολική Αττική επικρατέστερος ο πρώην δήμαρχος Σαρωνίδας Π. Φιλίππου και για τα Νησιά ο απόστρατος ναύαρχος Π. Χατζηπέρος.
Διαβάστε επίσης:
Η... Θεοπούλα στο διαφημιστικό της Δούρου
Trending
Ροή Ειδήσεων
Δημοφιλή