Μπουτάρης; Άι Σιχτίρ
Είναι γνωστό πως ο Γιάννης Μπουτάρης έχει φανατικούς υποστηρικτές και ορκισμένους εχθρούς, καθώς και ότι παίζει την πολιτική επικοινωνία στα δάχτυλα.
![Μπουτάρης; Άι Σιχτίρ](https://img.bbmd.gr/img/1260/max/82/2014/04/24/54621bf29993718cc4eb2ab2be5dcd82.jpg?t=eGHOxMthdQn0HLkz7-WaCw)
Έτσι, στο πλαίσιο της προεκλογικής του εκστρατείας αποφάσισε να δοκιμάσει την παλιά καλή συνταγή των viralvideos, που το 2010 τον έκανε μόδα. Η ομάδα του λοιπόν, μετά το "Γουστάρεις; Μπουτάρης" λανσάρει μία νέα σειρά βίντεο προκειμένου να προωθήσει με το δικό της τρόπο την επανεκλογή του Δημάρχου Θεσσαλονίκης. Κεντρικό σύνθημα; "Μπουτάρης; Άι Σιχτίρ" ... Αρκεί βέβαια να μη μπουν τόσο πολύ στο πετσί του ρόλου τους οι Θεσσαλονικείς και το εφαρμόσουν και στην κάλπη.
Διαβάστε επίσης
Μπουτάρης: Στις περασμένες εκλογές βάζαμε τις θείες μας στο ψηφοδέλτιο
Trending
Ροή Ειδήσεων
Δημοφιλή